top of page

Vijay Singh Group

Public·5 members
Armen Kryukov
Armen Kryukov

Callisto Do Pobrania Za Darmo


Przy zakupie wymienionych kart otrzymujemy kody do bezpłatnego pobrania gier Dead Island 2 i ewentualnie The Callisto Protocol (tutaj także specjalną skórkę postaci i broni inspirowaną kartami AMD Radeon). Warto jednak zaznaczyć, że obydwa tytuły dopiero będą miały swoją premierę - The Callisto Protocol 2 grudnia 2022 roku, a Dead Islands 2 dopiero 3 lustego 2022 roku.
Callisto do pobrania za darmoMając na myśli Electronic Arts może nam przyjść do głowy wiele rzeczy. Jedni kojarzą tą firmę z niedawną aferą z mikropłatnościami, inni z popularnymi cyklami gier jak FIFA czy Need For Speed. Jedno trzeba jednak "Elektronikom" oddać - potrafią raz na jakiś czas uraczyć nas darmowymi grami. Niegdyś gracze otrzymali w prezencie tak uznane tytuły, jak Mass Effect 2 czy Battlefield 3. Okazja z którą teraz mamy do czynienia nie jest jednak aż tak bardzo atrakcyjna, bo gra była już do wzięcia za...


Łowcy, w 2020 roku Square Enix zmieniło swoje podejście do Final Fantasy XIV Online, zwiększając maksymalny poziom darmowego konta oraz pozwalając na bezpłatną rozgrywkę w ramach dodatku Heavensward. Dalsza zabawa wymaga jednak zakupu gry oraz opłacania comiesięcznego abonamentu. Jeśli w przeszłości byliście aktywnymi subskrybentami, ale w ciągu ostatnich 30 dni Wasze konto pozostawało nieaktywne, to Square Enix zachęca do powrotu do gry. Od teraz możecie zagrać w Final Fantasy XIV Online za darmo przez 4 dni.


The Callisto Protocol trafi do sprzedaży 2 grudnia tego roku na PC (Steam, Epic Games Store), PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X i S. Gra w zeszłym tygodniu poszła na złoto (w druku i do pobrania do serwisów dystrybucji cyfrowej), więc nie należy się spodziewać przesunięcia premiery.


NVIDIA odmieniła kultową grę Portal firmy Valve, implementując w niej zaawansowane funkcje graficzne, takie jak pełny ray tracing, NVIDIA DLSS 3 czy NVIDIA Reflex, dzięki czemu zyskała ona nowy, efektowny wygląd i charakter. Portal with RTX jest dostępna od dzisiaj jako darmowa zawartość do pobrania (DLC). 041b061a72


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

 • Vijay Singh
 • Armen Kryukov
  Armen Kryukov
 • Tikhon Sorokin
  Tikhon Sorokin
 • Charles Nekrasov
  Charles Nekrasov
 • Nikita Zykov
  Nikita Zykov
bottom of page